تلکس خبرافلاك:اظهارات ترامپ،ضعف و زبونی سیاست های دولت آمریکا را به نمایش گذاشته است
پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲     کد خبر : ۱۸۳۱۴

فرمانده سپاه خرم آباد گفت: تمامی سربازان و رزمندگان ما ،همچون شهید حججی با رفتار،حرکت، نگاه و حتی شهادت خود قدرت و عظمت جمهوری اسلامی را به دنیا نشان دادند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک،سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛ فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد در واکنش به ادعاهای ترامپ برای قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی گفت: اظهارات ترامپ ،ضعف و زبونی سیاست های دولت آمریکا را برای دنیا به نمایش گذاشته است.

  سرهنگ بازگیر با اشاره به ترس و دلهره سربازان آمریکایی در پی ورود غیرقانونی دو شناور آمریکایی به آب های ایران و اسارت ۱۰ تفنگدار گفت: تمامی سربازان و رزمندگان ما ،همچون شهید حججی با رفتار،حرکت، نگاه و حتی شهادت خود قدرت و عظمت جمهوری اسلامی را به دنیا نشان می دهند.

  وی گفت: امروز نه فقط مردم منطقه بلکه جهانی شهید حججی عزیز را به عنوان یک پاسدار جوان می شناسند که تا لحظه شهادت شجاعانه در برابر ظلم ایستاد.

  فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به قدرت پوشالی استکبار جهانی اظهار داشت: مکتبی که شهادت دارد،اسارت ندارد لذا سرباز این مکتب مقتدرانه در مقابل دشمن می ایستد، اما نیروی آمریکایی در هنگام اسارت گریه می کند.

  وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود نیروهای باصلابت و مومن ارتش ،سپاه و بسیج به قدرت بزرگ منطقه و جهان تبدیل شده است.   برگشت به تلكس خبري