تلکس خبرافلاك:۲ ایستگاه سنجش سلامت در خرم آباد برپا شد
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹     کد خبر : ۱۸۳۱۵

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۲ ایستگاه سنجش سلامت توسط بسیج جامعه پزشکی لرستان در مصلی الغدیر شهر خرم‌آباد برپا و بیش از هزار و 500 نفر از نمازگزاران به‌صورت رایگان ویزیت شدند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک دو ایستگاه سنجش سلامت در مصلی الغدیر شهر خرم‌آباد برپا شد تا به نمازگزاران در نماز جمعه این هفته خرم‌آباد به‌صورت رایگان ویزیت ارائه دهند.

 

 سرگرد عبدالوحید ملک آرا در این رابطه اظهار داشت: امروز اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با همکاری دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی  با حضور در نماز دشمن شکن جمعه وبا برپایی دو ایستگاه سنجش سلامت در راستای اجرای طرح شمیم خدمت به کنترل و اندازه‌گیری فشارخون و قند خون نمازگزاران خرم‌آبادی پرداختند.

 

  وی به استقبال نمازگزاران از این طرح  اشاره کرد و افزود: علاوه بر انجام تست قند خون و فشارخون خدمات دندانپزشکی، تغذیه و روانشناسی بصورت رایگان توسط پزشک و کارشناسان مربوطه  در محل مصلای الغدیر خرم‌آباد به نمازگزاران ارائه شد.

 

 مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان عنوان کرد: در زمانی که  این ایستگاه در محل نماز جمعه برگزار شد بیش از هزار و 500 نفر از نمازگزاران ویزیت شدند و موارد در معرض خطر ضمن معاینه مورد مشاوره قرار گرفتند.

 

 مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: ایستگاه های سلامت دردیگر مصلاهای استان نیزجهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به نمازگزاران برپا شد.  

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري