تلکس خبرافلاك: نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان جان‌باختن هموطنان در زلزله‌ کرمانشاه را تسلیت گفتند
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۱     کد خبر : ۱۸۳۲۲

آیت‌الله سیداحمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و سیدموسی خادمی استاندار در پیامی مشترک حادثه تلخ و تاسف‌بار زلزله مخرب کرمانشاه را تسلیت گفتند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک آیت‌الله سیداحمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و سیدموسی خادمی استاندار در پیامی مشترک حادثه تلخ و تاسف‌بار زلزله مخرب کرمانشاه را تسلیت گفتند.

 

در پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان آمده است: جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه زلزله اخیر استان کرمانشاه روح و روان مردم عزیز کشور، به ویژه مردم ولایتمدار لرستان را جریحه‌دار نموده و به درد آورده است.

 

بی‌شک مردم فهیم و قهرمان کرمانشاه که تجربه ارزشمند دوران دفاع مقدس را در کارنامه خود دارند، در سایه وفاق و همبستگی، این روزهای سخت و دشوار را با آرامش و صبوری پشت سر خواهند گذاشت.

 

در این پیام عنوان شده است: اینجانبان ضمن عرض تسلیت این واقعه به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران و مردم غیور کرمانشاه و بازماندگان این حادثه، برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات و غفران الهی و همنشینی با حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام و برای مجروحان و آسیب‌دیدگان شفای عاجل را از خداوند سبحان مسئلت داریم.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري