تلکس خبرافلاك:9 دی حرکتی در تداوم مکتب امام (ره) بود
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶     کد خبر : ۱۸۳۸۵

فرمانده سپاه ناحیه خرم آبادگفت: 9 دی حرکتی مردمی در تداوم مکتب امام و انقلاب،وعلیه کسانی بود که به زعم خود به هسته انقلاب اسلامی نفوذ کرده و به دنبال پوچ کردن مغز انقلاب و عبور و عدول از آرمان های امام (ره) بودند.


 به گزارش خبرافلاك

سرهنگ پاسدارماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد درگفت و گویی اختصاصی با خبرافلاک به مناسبت هشتمین سالگرد حماسه عظیم 9 دی گفت:نزدیک به 40 سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با فراز و نشیب های گوناکون و بسیار می گذرد؛ وهر گاه روزهای این تاریخ بلند را مرور می کنیم شاهد حماسه آفرینی، هوشیاری،آگاهی و ولایت پذیری مردم در فواصل رشد،پیشبرد،تثبیت و صدورانقلاب هستیم.

وی با بیان این که حفظ انقلاب از خود انقلاب مهم تر است افزود:مردم بصیرو ولایی سال های طولانی با سخت ترین شرایط و در برابر توطئه های مختلف دشمنان انقلاب ایستادند و ذره ای از آرمان های امام(ره) ،رهبری وشهدا عدول نکردند.

سرهنگ بازگیر با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی دشمنان در برهه های زمانی متقاوت و برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: درفتنه سال 88 دشمنان با طرح ریزی و برنامه ها و آموزش افراد و صرف هزینه های کلان از ماه ها قبل، به دنبال ایجاد تنش و دودستگی در بین مردم بودند تا در حین تفرقه ضربه خود برای فروپاشی نظام را وارد کنند.

وی با اشاره به ایمان و اعتقاد دینی مردم گفت: وقتی معاندین در روزعاشورا به تکیه گاه های اباعبدالله الحسین (ع) حمله بردند مردم دانستند که تقلب و ابطال انتخابات حربه ی دشمنان برای براندازی نظام اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد اظهار داشت:در9دی 88 مردم با اتحاد ،هم بستگی و حضور منسجم و مقتدرانه ی خود در دفاع از ولایت و اصول و ارزش ها ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خیابان ها آمدند.

وی حضورخودجوش و بصیرانه ی مردم خرم آباد به خیابان ها در روز 8 دی را حرکتی تاریخی و مهم برشمرد و گفت:مردم ولایی خرم آباد یک روز قبل از 9 دی در حمایت از ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری و پاسخ به هتاکی های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی به خیابان ها آمدند.

سرهنگ بازگیر گفت: 9 دی حرکتی در تداوم مکتب امام و انقلاب علیه کسانی بود که به زعم خود به هسته انقلاب اسلامی نفوذ کرده و به دنبال پوچ کردن مغز انقلاب و عبور و عدول از آرمان های امام (ره) بودند.

وی با اشاره به بصیرت، ولایت مداری،وقت شناسی و دشمن شناسی مردم در 9 دی 88 گفت: هر جایی که مردم ما بصیرت به خرج دادند و برای خدا و اسلام به میدان آمدند به راحتی بساط کفر و شرارت دشمن قهاربرچیده شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آبادگفت: همین 22 بهمن 57 ،دوران دفاع مقدس از شهریور 59 تا مرداد 67 و 23 تیر78 و 9 دی 88 صولت استکبار را شکسته و همانطوری که رهبری فرمودند انقلاب ملت ایران به جهانیان نشان داد که می شود کشوری نه سلطه پذیر باشد و نه سلطه گر.

سرهنگ بازگیر با بیان این که دفاع از اسلام محصور در فلان مرز و بوم نیست تأکید کرد: آن جایی که نیاز باشد برای دفاع از مظلوم ،علیه ظلم و استکبار دنیای سرمایه داری و کمونیزم به میدان می آییم.

فرمانده سپاه خرم آباد با بیان این که دشمنان هیچ گاه از طرح و نقشه های خبیثانه ی خود علیه این انقلاب دست بردار نبوده تصریح کرد: در بحبوبه ی فتنه هاست که بسیاری از منافقین شناخته می شوند پس باید با اخلاص ،تقوا ،بصیرت و در رکاب ولایت بودن خود را دربرابر حوادث فتنه ایمن کنیم.

وی با اشاره به شکست های پی درپی قدرت های پوشالی همچون آمریکا در منطقه بیان کرد:دشمنان ،منافقین ومعاندین داخل و خارج  با استفاده از فضای مجازی وابزارهای رسانه ای و بیان و نشر اخبار کذب ،حاشیه سازی ها و آمار و ارقام دروغ درصدد هستند تا مردم را نسبت به نظام و انقلاب بی اعتماد و بدبین نمایند.

انتهای پیام/



برگشت به تلكس خبري