تلکس خبرافلاك:پیوند منافقین واستکبار جهانی سبب پیدایش فتنه ۸۸شد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷     کد خبر : ۱۸۳۸۶

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ریشه فتنه ۸۸ نفاق و استکبار جهانی بود و پیوند همین دو سبب پیدایش فتنه ۸۸شد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک پیش از ظهر امروز همزمان با هشتمین سالگرد حماسه 9 دی 88 ،مراسم گرامیداشت این روز باحضور مردم ولایی خرم آباد در حوزه علمیه کمالیه این شهرستان برگزار شد.

9 دی روز هم بستگی امت با ولایت  

آیت الله سید احمد میرعمادی؛ نماینده ولی فقیه در استان لرستان در گرامیداشت هشتمین سالگرد حماسه 9 دی گفت: ۹دی روز بصیرت ، میثاق و هم بستگی امت با ولایت و روزبلوغ سیاسی است.

9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب

وی 9 دی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب دانست و اظهار داشت: 9 دی با عنوان انقلاب دوم چشم فتنه گران کور و امید دشمنان خارجی نظام را به یاس و ناامیدی تبدیل کرد.

آیت‌الله میرعمادی با اشاره به این که زمان شناسی به موقع مردم توطئه دشمنان را نقش بر آب کرد گفت: امروز هشت سال از حادثه بسیار تاسف بار فتنه ۸۸ می گذرد و در طول این مدت مردم با به صحنه آمدن درروز 9دی هر سال وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را اعلام کرده اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: شناخت فتنه،ریشه فتنه ،بازیگران صحنه،چگونگی مهار فتنه و درس ها و عبرت های فتنه از جمله مؤلفه های حماسه 9 دی هستند که نیاز به بازخوانی دارند.

انسان ؛حزب الله

وی با اشاره به آیات قرآن و احادیث و روایات بیان کرد: انسان ها از نظر زمانی و تشکیلاتی  در دو گروه حزب الله و یا حزب شیطانی  قرار دارند.

نماینده ولی فقیه لرستان با بیان این که حزب الله طلبکار،ریاست طلب و قدرت طلب نیست تصریح کرد: حزب الله با ایمان راسخ و تدین ،عملش بر اساس تکلیف، بدون ریا و همراه با اخلاص ،فداکاری ،گذشت و ایثاراست.

امام جمعه خرم آباد تأکید کرد: ایمان و پایبندی به ارزش های الهی و تابع ولایت بودن 2 ویژگی مهم حزب الله است و همین خصایل حزب الله حماسه ۹دی را خلق کرد.

انسان ؛حزب شیطانی

وی با بیان اینکه حزب شیطان کارش را با حیله و نیرنگ پیش می برد و تحت ولایت شیطان است افزود: غفلت از پروردگار، قدرت طلبی ،جاه طلبی ،قدرت طلبی وطلبکاربودن و بر اساس هوای نفس کار کردن از ویژگی های حزب شیطان است.

پیوند منافقین واستکبار جهانی سبب پیدایش فتنه ۸۸شد

نماینده ولی فقیه لرستان با اشاره به این که ریشه فتنه از نظر قرآن نفاق ،دورویی و دو چهرگی است اظهار داشت: ریشه فتنه ۸۸ نفاق و استکبار جهانی بود و پیوند همین دو سبب پیدایش فتنه ۸۸شد.

امام جمعه خرم آباد گفت: پروژه تقلب در انتخابات 88 یکی از 5 تصمیم گرفته شده در جلسه آمریکا با مخالفین جمهوری اسلامی در آذرماه سال ۸۷ بود.

آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال ناامیدی، یاس و بدبین کردن مردم نسبت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: بصیرت، هوشمندی ، هوشیاری و استکبارستیزی درس و پیام 9 دی است.

به گزارش خبرافلاک همسر شهید زنده سید نور خدا موسوی که به نمایندگی از همسر جانبازش در این مراسم حضور داشت گفت: وظیفه خود دانستم که در گردهمایی عظیم مردمی 9 دی که روز یأس و ناامیدی دشمنان و روز تدوام آرمان های انقلاب اسلامی و هم چنین لبیک به فرامین امام (ره) و رهبری است حضور پیدا کنم.

وی گفت:1400 سال پیش با فتنه یزید و یزیدیان ،پرچم ابا عبدالله الحسین بر فراز جهان اسلام برافراشته شد و سید علی خامنه ای با فتنه 88برای همیشه  محبوب قلبها شد پس می توان گفت در پس هر قتنه خورشیدی خواهد درخشید.

انتهای پیام/

عکس امیرمحمد پورذاکربرگشت به تلكس خبري