تلکس خبرافلاك:مردم از مشکلات اقتصادی گلایه دارند اما انقلابی هستند/ دشمنان خواب ایستادن مردم در مقابل نظام را به گور خواهند برد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲     کد خبر : ۱۸۳۸۷

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از مشکلات اقتصادی گلایه دارند اما انقلابی هستند و هیچ گاه پشت رهبری و نظام را خالی نخواهند کرد و دشمنان بدانند این خواب تعبیر نشدنی آنها مبنی بر ایستادن مردم در مقابل نظام را به گور خواهند برد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک "عباس گودرزی" نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی  گفت: با گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران،ملت ایران در مقاطع مختلف نشان دادند که همچنان پای آرمان های امام(ره)، انقلاب و رهبری ایستاده اند.

 

وی با اشاره به تجمعات اخیر در برخی از شهرهای کشور افزود: این تجمعات و اعتراضات حاکی از گلایه مندی مردم نسبت به مسائل اقتصادی، سوء مدیریت ها و برخی از تبعیض هاست و با وجود این که مردم از مسائل و مشکلات اقتصادی گلایه دارند اما انقلابی هستند و به انقلاب وفادار بوده و پایبند به اصول و مبانی انقلاب هستند.

 

گودرزی با تاکید بر این که مردم هیچ گاه پشت رهبری و نظام را خالی نخواهند کرد اضافه کرد: دشمنان بدانند این خواب تعبیر نشدنی آنها مبنی بر ایستادن مردم در مقابل نظام را به گور خواهند برد و در رسانه هایشان به غلط، وانمود نکنند که این اعتراضات، اعتراض به نظام است بلکه اعتراضات برای رفع مشکلات و اصلاح امور است.

 

عضو مجمع نمایندگان لرستان تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید بدانند که وظیفه آنها سنگین است و باید در جهت مطالبات مردم، مشکلات و خواسته های آنها، انقلابی و جهادی قدم بردارند تا به فضل الهی این مقطع را نیز پشت سر بگذاریم.

 

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مسئولین باید در برنامه ریزی ها، تجدید نظر کنند ضمن این که همه برنامه ریزی ها باید پیوست عدالت داشته باشد و ضروری است تلاش صورت گیرد تا زمینه نارضایتی مردم به حداقل برسد.

 

به گفته وی ارتقای معیشت و جلب رضایت مردم و همچنین به صفر رساندن نارضایتی ها باید مد نظر باشد.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري