تلکس خبرافلاك:نمایشگاه آثار شهدای ورزشکار لرستان برپا می‌شود‌
یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴     کد خبر : ۱۸۳۸۹

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: یادواره شهدای ورزشکار استان لرستان برگزار و در حاشیه این مراسم نمایشگاه آثار شهدای ورزشکار لرستانی برپا می‌شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سعید داوودی در نشست خبری نخستین یادواره شهدای ورزشکار لرستان که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار شد اظهار داشت: مراسم یادواره شهدای 235 شهید ورزشکار لرستانی 11 دی‌ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی و عموم مردم برگزار می‌شود.

وی از برپایی نمایشگاه در حاشیه این مراسم خبر داد و افزود: در حاشیه مراسم یادواره شهدای ورزشکار استان، نمایشگاه آثار و زندگی‌نامه شهدای ورزشکار لرستان برپا شود.

مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: یادواره شهدای ورزشکار لرستان برای نخستین بار در استان برگزار می‌شود این در حالی است که تاکنون یادواره‌ شهدا در سایر شهرستان‌ها برگزارشده است.

وی با اشاره به رونمایی دو کتاب در وصف شهدای ورزشکار لرستان بیان کرد: این مراسم باهدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود و مسئولان کشوری و استانی در این مراسم حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري