تلکس خبرافلاك:مطالبات مردم را پیگیری می‌کنیم/ تخریب اموال عمومی گناهی نابخشودنی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹     کد خبر : ۱۸۳۹۸

مجمع نمایندگان لرستان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تخریب اموال عمومی، لطمه به بیت‌المال، ایجاد بی‌نظمی و هرج‌ و مرج، گناهی نابخشودنی است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک مجمع نمایندگان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن اعلام پیگیری مطالبات مردم لرستان، از آنان خواستند با هوشیاری تمام توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

 

در این بیانیه آمده است:

اکنون که دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با شکست در عرصه های مختلف مواجه شده اند، با طرح شیطانی ایجاد اختلاف بین صفوف مستحکم مردم از طریق شبکه های مجازی، از احساسات پاک و مطالبات به حق مردم، سوء استفاده کرده و آزمون شکست خورده دیگری را تجربه می کنند که به حول و قوه الهی و با هوشیاری شما مردم عزیز، بار دیگر پوزه دشمنان را به خاک خواهیم مالید.

 

مجمع نمایندگان استان، در کنار سایر نمایندگان ملت، برای پیگیری خواسته های به حق و ضروری شما با تمام توان، تلاش خواهد کرد و از شما مردم هوشیار و انقلابی و بخصوص جوانان عزیز درخواست می کنیم به طناب پوسیده استکبار جهانی تمسک نجوئید و بدانید تخریب اموال عمومی و لطمه به بیت المال و ایجاد بی نظمی و هرج و مرج، گناهی نابخشودنی است.

 

از همه مردم شریف استان لرستان مصرانه می خواهیم، برای آرامش و امنیت استان هم قسم شویم و مردم صف خود را از صفوف ضد انقلاب و اغتشاشگران جدا کنند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري