تلکس خبرافلاك:مطالبه گری حق مردم است/ مردم فتنه دشمن را تحمل نمی کنند
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴     کد خبر : ۱۸۴۰۲

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت:مقام معظم رهبری صراحتا فرمودند مطالبه گری حق مردم است و این دستور رهبری است  که مردم مطالبه گری کنند و مسئولان خدمتگزار مردم باشند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی پیش از ظهر امروز در جمع  راهپیمایان خرم آبادی با بیان این که جنگ انقلاب با استکبار تمامی ندارد و این جنگ ادامه دارد گفت: کار دشمن،دشمنی است ولی مهم این است که ما بدانیم چه وظیفه ای داریم و لازمه این کار شجاعت است.

 

وی افزود: در روزی که دشمن چهره موریانه ای به خود گرفته و به صورت موریانه آمده تا انقلاب را بدست خود مردم متلاشی کند در برابر حمله موریانه ای دشمن بصیرت لازم است.

 

به گفته وی دشمن شادی نکند همانطور که در 9دی سال 88  دستپاچه شدند و مردم تیر خلاص به فتنه گران زدند  الان هم سبب شدند مردم ما  با روحیه انقلابی سال57 و فریادهای 9دی88 فریادهای ابوالفضلی را بلندتر کنند.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت:  امروز حرف مردم این است که ای استکبار اگر در مقابل دین ما بایستی  ما همه در مقابل تو می ایستیم و امروز در سراسر کشور فریاد مردم بلند است و از نظام، انقلاب، رهبری و کشور با تمام قدرت حمایت می کنیم.

 

حجت الاسلام صادقی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی این پیام را دارد که ای رهبر آزاده ما اهل کوفه نیستیم و لبخند و فتنه دشمن را تحمل نمی کنیم و باتمام وجود منویات رهبر معظم انقلاب را اجرا می کنیم.

 

وی با اشاره به پیام حضور مردم در راهپیمایی به دشمن این است که ای دشمن ما مرگ تدریجی تو را رقم خواهیم زد،عنوان کرد: ای دشمن روزهای آخر عمرت را می گذرانی چراکه رهبر ما وعده نابودی تو را داده است.

 

به گفته وی مسئولان باید قدرشناس مردم باشند و این قدرشناسی را باید با حل مشکلات آن ها انجام دهند چراکه بنابه به گفته امام راحل امت ما را پیامبر(ص)در مدینه نداشت و دیگر این که همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: مردم ما کمبودها را تحمل می کنند اما تبعیض ها را نه.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت:  از همه مسئولان در همه قوا می خواهیم که نسبت به مطالبات و منویات رهبری در همه جا فرمانبردار و مطیع باشند چراکه در نظام ولایتی نظریه پرداز و سکان دار ولایت است.

 

حجت الاسلام صادقی تأکید کرد: مسئولان بدانند این کشور فقیر نیست و با روحیه جهادی و انقلابی و کمک گرفتن از مردم برای خدمتگزاری و نوکری مردم اقدام و تلاش کنید و بنابه گفته رهبر معظم انقلاب بزرگترین مبارزه با استکبار خدمت به مردم است.

 

به گفته وی همانطور که مقام معظم رهبری صراحتا فرمودند مطالبه گری حق مردم است و این دستور رهبری است  که مردم مطالبه گری کنند و مسئولان خدمتگزار مردم باشند.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري