تلکس خبرافلاك: 2 باند قاچاق مواد مخدر منهدم شد
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴     کد خبر : ۱۸۴۰۶

فرمانده انتظامی لرستان گفت: 350 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در 48 ساعت گذشته در استان کشف و 2 باند قاچاق مواد مخدر منهدم شدند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سردار محمد مهدیان نسب در جمع خبرنگاران با در خصوص کشف مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک اظهار داشت: 350 کیلوگرم مواد مخدر تریاک که از جنوب شرق و جنوب به سمت مرکز کشور در حرکت بودند طی 48 ساعت گذشته در دو عملیات جداگانه در استان کشف و 2 باند قاچاق مواد مخدر منهدم شدند.

 

وی افزود: در طی این عملیات سه دستگاه خودرو توقیف و سه نفر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به کشفیات مواد مخدر امسال بیان داشت: از ابتدای سال تا کنون سه تن و 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

 

وی با گسترده دانستن تور پلیس مواد مخدر در سطح استان گفت: در طول 9 ماهه سه هزار 652 قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و 59 باند منهدم و 230 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر توقیف شده است.

 

مهدیان نسب گفت: 522 طرح پاکسازی نقاط آلوده با رویکرد دستگیری قاچاقچیان خرده فروش صورت گرفته و 16 درصد افزایش دستگیری این قاچاقچیان داشته ایم.

 

وی افزود: در ادامه سال برنامه داریم که بتوان آنرا به 30 درصد افزایش دهیم و به این علت است که در50 نقطه محورهای مواصلاتی تور گسترده داریم و با هماهنگی دستگاه قضایی کار را پیگیری می کنیم.

 

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به کاهش 6 درصدی سرقت در 9 ماهه امسال در استان گفت: تلاش در حوزه پیشگیرانه با اجرای 16 طرح پیشگیری و 4 طرح عملیاتی و حدود 99 طرح حجمی در حوزه طرح های عملیاتی اجرا شده است.

 

وی یادآور شد: در حوزه تیراندازی و نزاع و درگیری کاهش قابل توجهی در استان داریم و به دنبال آن هستیم که با آموزش همگانی و چهره به چهره به وضعیت مطلوب تر برسیم.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري