تلکس خبرافلاك:نامه مجمع نمایندگان لرستان به رئیس سازمان صداوسیما
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴     کد خبر : ۱۸۵۷۹

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:مجمع نمایندگان لرستان در قبال توهین به قوم لر در رسانه ملی به ریاست سازمان صداوسیما نامه نوشت.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس با تاکید براینکه رسانه ملی متعلق به همه مردم و اقوام است اظهار داشت:در برنامه سازی تلویزیونی و رادیویی نبایستی برنامه ای ساخته شود که شائبه توهین به قوم یا شخصی به ذهن تبادر کند.

 

وی بیان کرد:همه باید متوجه این مسئله باشیم که نباید طوری عمل کنیم که خوراک رسانه ای در اختیار دشمنان و رسانه های بیگانه دهیم.

 

کاظمی عنوان کرد:مجمع نمایندگان لرستان پس از توهین صورت گرفته در سریال ستارخان به عسکری ریاست سازمان صداوسیما نامه نوشتیم و خواستار اصلاح و توجه بیشتر در امر برنامه سازی شدیم.

 

وی ادامه داد: اگر تاریخ را خوب مطالعه کنیم به خوبی می فهمیم که قوم لر چه در زمان قبل و بعد از انقلاب چگونه از اسلام ،ولایت وانقلاب دفاع کرده است.

 

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:نظارت ها بر امر برنامه سازی در رسانه ملی بیشتر شود و از مستندات وکارشناسان باتجربه در تهیه برنامه و سریال ها استفاده شود تا شاهد اینگونه مسائل نباشبم.

 

وی با نقش مهم رسانه ملی در مقابله با تهاجم فرهنگی تاکید کرد:رسانه ملی ایران اسلامی به عنوان یک رسانه مستقل و آزاد در دنیا شناخته شده که اخبار مظلومان دنیا را به درستی منعکس می کند و این مسئله موجب نارضایتی مستکبرین از صداوسیما شده است.

 

انتهای پیام/

 برگشت به تلكس خبري