تلکس خبرافلاك:2.3 درصد تخلفات رانندگی کشور در لرستان به وقوع پیوسته
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹     کد خبر : ۱۸۵۹۲

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: در مجموع ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ فقره تخلف در راه‌های کشور به پلیس گزارش شده که ۲.۳ درصد تخلفات کشور در لرستان به وقوع پیوسته است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک عباس شرفی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، در دی‌ماه امسال ۹ هزار و ۳۶۱ فقره تخلفات عبور و مرور از طریق سامانه‌های هوشمند کنترل سرعت موجود در محور‌های مواصلاتی لرستان ثبت شده است.


وی افزود: در مجموع ۳۹۵ هزار و ۴۸۸ فقره تخلف در راه‌های کشور به پلیس گزارش شده که ۲.۳ درصد تخلفات کشور در لرستان به وقوع پیوسته است.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان بیان کرد: در دی‌ماه ۹۶ تعداد تخلفات ارسالی از ۴۲ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور موجود در جاده‌های لرستان نسبت به آذرماه ۱۵ درصد کاهش داشته است که نشان از اثرگذاری سامانه‌های هوشمند جاده‌ای دارد.


عنوان کرد: از مجموع تخلفات عبور و مرور در محور‌های استان لرستان ۵۴ درصد کل تخلفات تخطی از حد مجاز سرعت متوسط و ۴۶ درصد مربوط به سرعت لحظه‌ای است.


وی بیان کرد: محور‌های بروجرد- خرم آباد و مسیر رفت و برگشت آزادراه خرم‌آباد- پل زال دارای بیشترین تخلف و کمترین تخلف نیز در سه محور بروجرد- پلدختر، اراک –بروجرد و نجف‌آباد الیگودرز ثبت شده است.


انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري