تلکس خبرافلاك:قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷     کد خبر : ۱۸۵۹۳

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: برنامه موشکی ایران جزیی از قدرت دفاعی ایران است و هرگز قابل مذاکره با هیچ یک از کشورهای دنیا نیست.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک آیت الله سید احمد میر عمادی ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه  شهرستان خرم آباد در مصلای الغدیر با اشاره به مسئله ناکامی و شکست های پی در پی آمریکا در صحنه بین المللی گفت: مدتی پیش آمریکا مسئله فعالیت های موشکی ایران را بهانه کرد و از شورای امنیت سازمان ملل درخواست قطعنامه ای علیه ایران مبنی بر کنترل برنامه موشکی کرد که به فضل الهی موفق نشد وشورای امنیت سازمان ملل به این قطعنامه رای نداد.

 

وی افزود: برنامه موشکی ایران جزیی از قدرت دفاعی ایران است و هرگز قابل مذاکره با هیچ یک از کشورهای دنیا نیست.

 

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به شکست آمریکا در ماجرای آشوب های اخیر کشور گفت: آمریکا درشورای سازمان امنیت ملل مطرح کرد که آشوب های ایران مورد بررسی قرار گیرد و جلوی آشوب های ایران گرفته شود که با مخالفت کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل مواجهه شد.

 

آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: در هفته گذشته آمریکا به بهانه یمن در جلسه شورای امنیت سازمان ملل به دنبال صدور قطعنامه ای ضد ایرانی و یمنی بود به بهانه اینکه ایران به مبارزان یمنی موشک می دهد.

 

وی تصریح کرد: این ادعای آمریکا دروغ آشکاری بود در حالی که خودشان بمب و سلاح های پیشرفته در اختیار عربستان قرار می دهند ومردم یمن را بمباران می کند،این دوگانگی و نفاق استکبار جهانی برای مردم آشکار شد و آمریکا نتوانست قطعنامه ای علیه ایران صادر کند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان ناکامی های آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران را نشانه انزوا و شکست آمریکا دانست و اظهار داشت: امروز دشمن به دنبال آشوب و ایجاد چالش برای نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

به گفته آیت الله میرعمادی هدف دشمن از ایجاد یاس و نا امیدی در مردم این است که مردم مسیر پر قدرت انقلاب اسلامی را ادامه ندهند به فضل الهی مردم با بصیرت ایران  با تمام وجود مسیر انقلاب را ادامه می دهند.

 

وی با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین (س) بیان کرد:  بالاترین شأن و مقام حضرت ام البنین(س) در ایثار، از خودگذشتگی، صبر و ولایت مداری است،این روز در تقویم به نام تکریم مادران و همسران شهدا نام گذاری شده است چراکه تجلیل از مادران و همسران شهدا تجلیل و تکریم از شهیدان است.

 

خطیب جمعه خرم آباد به ۱۴اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و آغاز هفته ی احسان و نیکوکاری اشاره و اظهار داشت:اساس اسلام بر توجه به محرومین و نیازمندان است،در روایات اسلامی بالاترین عبادت خدمت به محرومان است.

 

آیت الله میرعمادی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار و آرمان خدمت به محرومین شکل گرفت و پیروز شد.

 

وی هم نشینی با فقرا را سیره ائمه و اهل بیت عنوان کرد  و گفت: امام خمینی(ره)  می فرماید: خدا نیاورد آن روزی که سیاست مسئولان پشت کردن به محرومین و روی آوردن به اغنیا باشد.

 

امام جمعه خرم آباد  ضمن دعوت مردم به شرکت در جشن احسان و نیکوکاری در آستانه عید نوروز اذعان داشت: رضایت و خشنودی خداوند در گره گشایی محرومین است.

 

 آیت الله میرعمادی درادامه به ۱۵اسفند روز درختکاری  اشاره و اظهار داشت: درختکاری یعنی زنده نگه داشتن  انسان است،امروزه محیط زیست ما در خطر است و مسوولین باید برای درختکاری و حفظ محیط زیست برنامه ریزی کنند.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري