تلکس خبرافلاك:بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار لرستانی تجلیل می‌شوند
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷     کد خبر : ۱۸۶۰۹

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مراسم تجلیل بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار لرستانی در خرم‌آباد برگزار می‌شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک علی یاور عزیرپور در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) هجدهم اسفند ماه امسال مراسم تجلیل از پهلوانان و قهرمانان ورزشی استان لرستان که برای نظام، استان و جامعه ورزش افتخار آفرینی کردند، برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مراسم تجلیل از ورزشکاران استان با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می‌شود، افزود: در این مراسم بیش از 1000 ورزشکار استان تجلیل می‌شوند و تعدادی از دست اندار کار ورزشی که کارهای برجسته‌ای انجام دادند نیز تجلیل می‌شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان به حضور استاندار  لرستان این مراسم اشاره و عنوان کرد: در مراسم تجلیل از ورزشکاران استان، از کسانی که عنوان قهرمانی کشور، قهرمانی رشته‌های بین المللی در قالب تیم‌های ملی و قهرمانی آسیایی و جهانی را کسب کردند تجلیل می‌شود، البته برخی  از ورزشکاران نیز ممکن است دو تا سه عنوان کسب کرده باشند که در تجلیل مد نظر قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: سال 95 تجلیل از قهرمانان ورزشی سال 94 را انجام دادیم که البته تجلیل تعدادی از قهرمانان ورزشی سال 95 باقی ماند که در این مراسم قهرمانان باقی مانده 95 و 96 را تجلیل می‌کنیم.

عزیزپور خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از ورزشکاران قهرمان استان لرستان ساعت 14:30 روز جمعه هجدهم اسفند ماه در سالن مسابقات شهید چاغروند خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري