تلکس خبرافلاك:غده سرطانی رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار محو می شود
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴     کد خبر : ۱۸۶۱۹

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: عمر رژیم صهیونیستی به شمارش معکوس افتاده و شاید به 25 سال نیز نکشد که این غده سرطانی ان شاالله از صحنه روزگار محو شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک آیت الله سیداحمدی میرعمادی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با اشاره به سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) و ولادت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) گفت: مهمترین فلسفه نام‌گذاری این روز به نام روز زن بیان منزلت زن در اسلام و مقایسه آن با جایگاه زن در جوامع غربی که روز گذشته در بیانات مقام معظم رهبری کاملا نمایان شد.

 

وی با بیان این که زن در جامعه اسلامی دارای عفاف، حجاب، رشد علمی و معنوی، مدیر خانواده، مایه آرامش زندگی است،گفت: زن غربی مظهر برهنگی و جلب توجه مردان و ابزار تبلیغ کالا، آرایش و جلوه‌گری است.

 

خطیب جمعه خرم آباد با تأکید بر غلط بودن الگویی به نام آزادی گفت: نتیجه منزلت اسلامی زن رشد، تعالی، رسیدن به کمال، تحکیم نظام خانواده و حضور فعال در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی‌، فرهنگی و اقتصادی با حفظ حجاب است در حالی‌که جایگاه زن در غرب از هم‌گسستن خانواده و رواج بی‌بندوباری در جامعه است.

 

آیت الله میرعمادی، یکی از کارهای فرهنگی ارزشمند را اردوهای راهیان نور دانست که تاثیرات فراوانی بر روی مردم خصوصا نسل جوان گذاشته است و هدف آن آشنایی با فرهنگ جهاد و شهادت، رشادت‌ها، شهامت و شجاعت رزمندگان و انتقال ارزش‌های دفاع‌مقدس به نسل امروز است.

 

به گفته وی دوران دفاع مقدس گنجی بی‌پایان است که باید از این سرمایه و ثروت ملی استفاده کرد و بایستی در جهت زنده‌ نگه ‌داشتن آرمان و اهداف دفاع مقدس برنامه‌ریزی دقیقی برای حضور بامعرفت جوانان در این اردوها فراهم کرد.

 

وی با اشاره به روز بزرگداشت شهدا و سالروز فرمان حضرت امام(ره)  مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی تصریح کرد: بنیاد شهید یکی از نهادهای انقلابی است که نقش مهمی در حفظ فرهنگ ایثار و شهادت دارد و استقلال، امنیت، ثبات و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران از برکات فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

امام جمعه خرم آباد با اشاره به 18اسفندماه سالروز تشکیل کانون فرهنگی هنری مساجد گفت: مسجد یکی از ظرفیت‌های مهم جامعه اسلامی بوده و انتظار می‌رود کانون‌های فرهنگی هنری با برنامه‌ریزی دقیق و جذاب جوانان را به سمت مسجد، اقامه نماز و نماز جمعه هدایت کنند.

 

آیت الله میرعمادی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهید حدادیان  بیان کرد: بوسیدن پیراهن این جوان شهید  توسط رهبرمعظم انقلاب نشان از زندگی پاک این شهید، بصیرت خاص، غیرت و همت والای او دارد چراکه نسل سوم انقلاب باعظمت‌تر، بابصیرت‌تر و باشهامت‌تر پای انقلاب ایستاده و جان خود را تقدیم می‌کند.

 

وی با اشاره به پیش بینی رهبرمعظم انقلاب مبنی بر اینکه رژیم صهیونیستی 25سال آینده را نخواهد دید و تأکید دوباره معظم له در دیدار اخیرشان با وزیر اوقاف سوریه بر این موضوع،اظهار داشت: این پیش‌بینی مقام معظم رهبری انسان را به وجد می‌آورد و نشان می‌دهد که عمر رژیم صهیونیستی به شمارش معکوس افتاده و شاید به 25 سال نیز نکشد که این غده سرطانی ان شاالله از صحنه روزگار محو شود.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري