تلکس خبرافلاك:جوان خرم آبادی سرباز نمونه وزارت دفاع شد
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵     کد خبر : ۱۸۶۲۱

در دهمین جشنواره جوان سرباز و ششمین همایش فرماندهان نمونه وزارت دفاع، از سربازان و فرماندهان برتر سازمان‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قدردانی شد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک در دهمین جشنواره جوان سرباز و ششمین همایش فرماندهان نمونه وزارت دفاع، از سربازان و فرماندهان برتر سازمان‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قدردانی شد.

 

این جشنواره در ده محور خلاقیت، ابتکار و فناوری، بصیرت افزایی، خانواده، بسیج و سازندگی ، ورزش ، امنیت ، ایثارگری ، انضباط اجتماعی و وظیفه شناسی برگزار شد.

 

 در این مراسم که با حضور  امیر شیخ حسنی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر شهرام مدیر عامل صا ایران، سردار کمالی مسئول امور مشمولین ستادکل نیروهای مسلح و جمع دیگری از فرماندهان نیروهای مسلح برگزار شد، از سربازان و فرماندهان نمونه سازمان‌های تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تقدیر شد که طی آن سعید ساکی انتظامی جوان خرم آبادی در شاخه خلاقیت، ابتکار، نوآوری به عنوان سرباز نمونه معرفی شد.

 

 

 

این جوان لرستانی پیش‌تر به عنوان سرباز نمونه در شرکت صنایع هواپیمایی ایران و نیز سازمان صنایع هوایی کشور نیز انتخاب شده بود.

 

 وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و دارای بیش از 30 مقاله و چندین کتاب است.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري