تلکس خبرافلاك:برطرف شدن نواقص ترمینال برون استانی خرم‌آباد تا پایان هفته جاری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷     کد خبر : ۱۸۷۱۹

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد گفت: با توجه به برطرف‌نمودن نواقص ترمینال جدید خرم‌آباد، عملیات انتقال تعاونی‌های مسافربری سطح شهر از دهه نخست اردیبهشت امسال انجام می‌شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک محمد فتحی‌بیرانوند در خصوص آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای انتقال پایانه‌های مسافربری به ترمینال برون استانی این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به برطرف‌نمودن نواقص ترمینال، عملیات انتقال پایانه‌های سطح شهر خرم‌آباد از دهه نخست اردیبهشت امسال انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 70 درصد موارد نواقصی ترمینال برطرف شده و 30 درصد باقی‌مانده نیز تا پایان هفته جاری برطرف می‌شود.

رئیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری خرم‌آباد با بیان اینکه تمامی ابزارهای قانونی جهت انتقال پایانه‌ها به ترمینال وجود دارد، افزود: در این مورد به‌دنبال همکاری و نه اعمال قانون برای تعاونی‌ها جهت انتقال به ترمینال هستیم.

فتحی‌بیرانوند بیان داشت:پایان هفته جاری مدیران بازدید جمعی از ترمینال خواهند داشت و پس از مشاهده رفع نواقص عملیات انتقال تعاونی‌ها رسما آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی طرح‌های اصلاحی همچون مسیرهای دسترسی با تاخیر در شورای ترافیک به تصویب رسید، یادآور شد: این تاخیر موجب عدم انتقال پایانه‌ها به ترمینال برون استانی خرم‌آباد شده بود.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري