تلکس خبرافلاك:رفع معایب برق منطقه پاچنار ظرف 48 ساعت آینده- چشمه پاچنار ساماندهی می شود
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶     کد خبر : ۱۸۷۲۴

معایب برقی و وضعیت نامناسب روشنایی کوچه های زاگرس و 16 متری منطقه پاچنار تا 48 ساعت آینده رفع می شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک عصر امروز فرمانده سپاه خرم آباد به همراه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل اداره برق و شهردارخرم آباد برای سومین روز متوالی مشکلات و معضلات محله حاشیه نشین پاچنار را با حضور مردم بررسی کردند.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد در حاشیه سومین روز از بازدیدهای محلات حاشیه شهر گفت: طی سه مرحله بازدید در راستای محرومیت زدایی استاندار،نماینده مجلس،فرماندار،شهردار،رئیس کمیته امداد و بهزیستی ، رئیس اداره  برق و دیگر مسئولین و مدیران شهری در این محلات حضور یافتند و به نتایجی مثبتی در این زمینه رسیدیم.

سرهنگ بازگیر اظهار داشت: برای  رفع آسیب ها و معضلات موجود در محلات حاشیه نشین و محروم شهر باید با همکاری و مدیریت واحد به صورت شبانه روز ،انقلابی و فوق العاده کار کرد.

 وی با بیان این که اداره برق لرستان خدمات رسانی به مردم محله پاچناررا از امروز به صورت انقلابی شروع کرد افزود:معایب برقی و وضعیت نامناسب روشنایی کوچه های زاگرس و 16 متری منطقه پاچنار تا 48 ساعت آینده رفع می شود.

سرهنگ بازگیر گفت:از روز شنبه عملیات اجرایی زیرسازی و آسفالت کوچه های  16 متری به همت شهرداری آغاز می شود.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد ساماندهی چشمه پاچنار،آماده کردن پارک و نصب وسایل ورزشی را از دیگر اقدامات اجرایی در محله پاچنار عنوان کرد.

 سرهنگ بازگیر با بیان این که پیگیر اجرایی شدن طرح های سال 96 هستیم خاطرنشان کرد:اعطای تسهیلات به افراد تحت پوشش کمیته امداد برابر با طرح های ارائه شده و واگذاری وام های روستایی از برنامه های بیان شده توسط مسئولین در راستای اشتغالزایی است.

 

انتهای پیام/

عکس: امیرمحمد پورذاکربرگشت به تلكس خبري