تلکس خبرافلاك:۶ دهستان لرستان توسط سپاه محرومیت زدایی می‌شود
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵     کد خبر : ۱۸۷۲۵

استاندار لرستان گفت: سپاه پاسداران از سال گذشته تاکنون برنامه‌های خوبی را در راستای محرومیت‌زدایی ۶ دهستان آغاز کرده است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سید موسی خادمی شامگاه چهارشنبه در جلسه بررسی پروژه‌های سپاه استان که در استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: سپاه پاسداران از سال گذشته برنامه‌های خیلی خوبی را در راستای محرومیت‌زدایی در برخی دهستان‌های کشور آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه در لرستان نیز با حمایت‌ها و تلاش‌های فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان و سایر مسئولان شش دهستان در لرستان برای اجرای این طرح‌ها انتخاب شد افزود: برای اجرای بهتر این برنامه‌ها نیز کارگروه‌هایی تشکیل‌شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد: این کارگروه‌ها که دستگاه‌های مختلف عضو آن‌ها هستند می‌توانند همه شرایط را بررسی کرده و زمینه را برای محرومیت‌زدایی فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه امروزه بیکاری یکی از مشکلات کشور و لرستان است بیان کرد: دولت نیز به‌عنوان تسهیلگر با استفاده از تمام ظرفیت‌های خود برای حمایت از فعالان بخش خصوصی و کارآفرینان در این زمینه تلاش خواهد کرد.

رضا آریایی معاون عمرانی استاندار لرستان نیز در این جلسه با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در این زمینه اظهار داشت: سپاه لرستان نیز با همکاری دستگاه‌های دولتی طرح محرومیت‌زدایی را در 6 دهستان لرستان اجرا می‌کند.

وی افزود: در حال حاضر نیز تعدادی از روستاهای این دهستان‌ها به‌عنوان جامعه هدف انتخاب‌شده‌اند و برای رفع محرومیت آن‌ها برنامه‌هایی پیش‌بینی و در دستور کار قرارگرفته است.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري