تلکس خبرافلاك:حادثه طبس رسوایی ابدی استکبارجهانی است/ سپاه پاسداران پیشتاز مقاومت و ایستادگی است
جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳     کد خبر : ۱۸۷۲۸

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: حادثه طبس، شکست بزرگ، مفتضحانه و رسوایی ابدی استکبارجهانی است که از معجزه‌های الهی برای حقانیت جمهوری اسلامی ایران و اثبات قدرت پوشالی آمریکا بوده است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خرم آباد ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه با اشاره به سوم شعبان روز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام حسین(ع) اسوه جهاد فی‌سبیل‌الله و الگوی قیام و بزرگترین پاسدار اسلام است چراکه با جان نثاری، گذشت و ایثار در راه دین و ارزش‌های الهی برای تمام مجاهدان، رزمندگان و آزادگان الگوست.

 

وی نامگذاری روز ولادت امام حسین(ع) را به روز پاسدار بسیار ارزشمند دانست و گفت: روز پاسدار روز بزرگداشت انسان‌هایی است که با الگو قراردادن امام حسین(ع) در راه ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی و خون شهیدان ایستادگی می‌کنند.

 

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به کارنامه درخشان و پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه عرصه ها اظهار داشت: سپاه پاسداران در عرصه جهاد و شهادت پیشتاز مقاومت و ایستادگی است و در عرصه تولید انواع تجهیزات نظامی به مرحله خودکفایی رسیده  که باعث ایجاد رعب و وحشت در دل استکبار جهانی شده است.

 

آیت الله میرعمادی با اشاره به ثمررساندن بزرگترین پروژه‌های عمرانی کشور توسط سپاه پاسداران بیان کرد: سپاه حضرت ابوالفضل(ع) 6دهستان محروم استان لرستان با هدف محرومیت زدایی، خدمت رسانی، پیشرفت و آبادانی در دست اجرا دارد که اقدام پسندیده ای است.

 

وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در مهار فتنه‌های داخلی و خارجی و سرکوب‌ آشوب‌ها و اغتشاشات تصریح کرد: سپاه پاسداران گروه های تکفیری و تروریستی را که استکبار جهانی، رژیم صهیونیستی، عربستان سعودی و برخی کشورهای غربی و کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس به‌ وجود آورده بودند را سرجای خود نشاند.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به حضور مستشاری سپاه پاسداران در سوریه و عراق  گفت: استکبار جهانی می‌داند که سپاه پاسداران طومار داعش و تکفیری‌ها را برای همیشه درهم ‌پیچید.

 

آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اظهار داشت: جانبازان سند زنده حقانیت جمهوری اسلامی ایران واسطوره‌های صبر و مقاومت هستند.

 

وی افزود: جانبازان ایران اسلامی افتخار می کنند که بزرگ جانباز کربلا حضرت عباس(ع) و بزرگ جانباز انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب الگوی آنان هستند.

 

امام جمعه خرم آباد با اشاره به پنجم اردیبهشت‌ماه سالروز حمله آمریکا به طبس خاطرنشان کرد: حادثه طبس، شکست بزرگ، مفتضحانه و رسوایی ابدی استکبارجهانی است که از معجزه‌های الهی برای حقانیت جمهوری اسلامی ایران و اثبات قدرت پوشالی آمریکا بوده است.

 

آیت الله میرعمادی با اشاره به شکست اخیر آمریکا در حمله موشکی به سوریه تصریح کرد: این شکست موجب استحکام جبهه مقاومت اسلامی شده‌است.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري