تلکس خبرافلاك:ارائه خدمات عمرانی و زیربنایی به مناطق محروم خرم آباد+تصاویر
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳     کد خبر : ۱۸۸۷۵

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد محرومیت زدایی ،رشد فرهنگی -اجتماعی و ساخت و ارتقاء امکانات رفاهی در مناطق محروم را از جمله اهداف عملیات های عمرانی وخدمات شهرداری در محلات حاشیه شهرعنوان کرد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک اواخر فرودین 97 بود که فرمانده و معاونین ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد ،نماینده و مسئولین استانی و شهرستانی مشکلات مردم حاشیه و مناطق شهر خرم آباد به عنوان مرکز استان را از نزدیک مشاهده کردند؛ در همین بازدید میدانی از محلات حاشیه شهر بود که به معتمدین محل برای رفع مشکلات مردم  حاشیه شهر من جمله تعیین تکلیف برخی منازل بدون سند ،آسفالت،جدول کشی و مهار آب های سطحی ،احداث سالن های ورزشی فرهنگی ،مبارزه با مواد مخدر و استقرار کیوسک های نیروی انتظامی در برخی محلات آسیب پذیرتر قول دادند و امروز بعد از گذشت کمتر از یک ماه شاهد آغاز فعالیت های عمرانی،فرهنگی و خدمات شهری در این مناطق هستیم.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی زیرسازی و راهگشایی در 3 منطقه گل سفید،فلک الدین و اسدآبادی با حضور شهردار منطقه 2 گفت:بحمد الله با روحیه همکاری ،برادری و از همه مهم تر تفکر جهادی و انقلابی مسئولین شهری، بعد از مدت ها پیگیری و جلسات و بازدیدهای متفاوت شاهد زدوده شدن محرومیت از مناطق حاشیه شهر هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد محرومیت زدایی ،رشد فرهنگی -اجتماعی و ساخت و ارتقاء امکانات رفاهی در مناطق محروم را از جمله اهداف عملیات های عمرانی  و خدماتی شهرداری در این محلات عنوان کرد.

 وی با اشاره به زیرسازی کوچه های محله فلک الدین بیان کرد: کار زیر سازی کوچه های این منطقه انجام شده است و با توجه به حضورشهردار منطقه 2، کوچه ها و معابر نامبرده آسفالت می شوند.

سرهنگ بازگیر عملیات جدول گذاری ، زیر سازی و آسفالت کوچه های محلات محروم و حاشیه نشین را از جمله اقدامات اجرایی در راستای رفع محرومیت در این مناطق عنوان کرد.

فرمانده سپاه خرم آباد به ظرفیت موجود در محلاتی همچون فلک الدین ،پاچنارو گل سفید که از فضا و نمای شهری ، گردشگری مناسبی برخوردار هستند اشاره کرد و گفت: ساماندهی فضای سبز رها شده در محلات،ساخت پارک و احداث وسایل بازی و سرگرمی در این مناطق دردستور کار ویژه قرارگرفته و در اسرع وقت با همکاری شهرداری و اقدام جهادی بسیجیان محل ،کار احداث و نقل و انتقال وسایل ورزشی به این مناطق آغاز می شود.

وی با ابراز ناراحتی از معضلات و مشکلات پیش رو مردم در کوچه نیایش 11 منتهی به دره اسد آبادی تأکید کرد:مردم در منازل احداث شده در اطراف این مکان که به واقع یک دره است برای رفت و آمد روزانه خود با مشکلاتی روبه رو بودند به طوری که شاید زمان انتقال یک بیمار از خانه تا بیمارستان به قیمت جانش تمام می شد.

سرهنگ بازگیر ادامه داد:متأسفانه همین فضای نامناسب باعث تشدید برخی آسیب اجتماعی من جمله اعتیاد شده است،در صدد هستیم با اقداماتی همچون راهگشایی و ارائه خدمات شهری ضمن جلوگیری از حضور افراد معتاد در این مکان، گامی در جهت ساماندهی محله و کاهش آسیب های اجتماعی برداریم.

فرمانده سپاه خرم آباد از فعالیت های بسیج سازندگی در این مناطق یاد کرد و گفت:بسیج سازندگی سپاه خرم آباد با سازماندهی بسیجیان در قالب گروه های جهادی به ارائه خدمات عمرانی،فرهنگی ،درمانی ، آموزشی و فنی در مناطق حاشیه شهر پرداخته است.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري