تلکس خبرافلاك:مسئولان لرستان از سیاسی‌کاری پرهیز کنند
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳     کد خبر : ۱۸۸۷۸

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: مدیران لرستان یکبار برای همیشه، فارغ از وابستگی‌های جناجی برای رشد و پیشرفت استان هم قسم شوند و از سیاسی‌کاری‌هایی که مانع پیشرفت استان شده پرهیز کنند.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جلسه شورای سیاست گذاری و راهبردی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی که بسیار بوده برای مردم بازگو و تبیین شود.

وی با اشاره به لزوم پایان دادن مسئولان به باندبازی و بازی‌های سیاسی افزود: باید جناحی عمل کردن در بین مسئولان حذف شود و نگاه حاکمیتی جایگزین شود تا شایسته‌سالاری و مدیریت اسلامی لحاظ شود و در این میان به کسی ظلم نشود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان عنوان کرد: بسیاری از ضعف‌های رفتاری، شایسته ما نیست و نیاز است که با مروری بر رفتار خود، ضعف‌های خود را اصلاح کنیم.

وی سیاسی کاری را مانع پیشرفت استان دانست و تصریح کرد: مدیران استان یکبار برای همیشه، فارغ از وابستگی‌های جناجی برای رشد و پیشرفت استان هم قسم شوند و از سیاسی‌کاری‌هایی که مانع پیشرفت استان شده پرهیز کنند.

کشکولی خاطرنشان کرد: وقتی سرمایه‌گذاری به ما مراجعه می‌کند اگر از طرف شخص خاصی سفارش نشده باشد آیا کار او را به راحتی انجام می‌شود؟ آیا در پیگیری امور کسی که هیچ پارتی و معرفی ندارد با کسی که سفارش شده تبعیض قائل می‌شویم؟ اگر چنین است ما از رفتار اسلامی به دوریم و باید خود را اصلاح کنیم.

دستاوردهای 40 ساله انقلاب برای مردم بازگو و تبیین شود

حبیب‌الله خجسته پور نیز در این جلسه با اشاره به تقارن تشکیل ستاد بزرگداشت با ماه مبارک رمضان وپیروزی انقلاب اسلامی و ماه خرداد اظهار داشت: در طول سال افرادی به عنوان مسئول یا مبلغ در جلسات مختلفی حضور پیدا می‌کنند وارائه برنامه خواهند داشت انتظار داریم برنامه کارگروه‌ها هم در خصوص عملکرد گذشته نظام وهم بحث امید بخشی به آینده درراستای تولید محتوا باشد وهم در حوزه سخت افزاری وهم نرم افزاری در راستای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب باشد.

وی با اشاره به اینکه محتوای کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف در اختیار اعضای آن قرار بگیرد افزود: عناوین کارگروه‌ها یک مقداری جامع نیست و با پیشنهاد دوستان کارگروه‌های دیگری هم اضافه  بشود تا بتوانیم همه جنبه‌های مختلف  نظام  انقلاب اسلامی را تبیین کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان عنوان کرد: باید دستاورهای انقلاب گفته شود و بیان عملکرد دولت‌ها به منزله تبلیغ برای آن دولت نیست هردولتی ذیل عنوان  نظام جمهوری اسلامی شناخته می‌شود. در این مقطع زمانی در حوزه‌های زیر ساختی، بهداشت، گازرسانی و کشاورزی خدماتی انجام شده است که همان خدمات نظام است.

وی بیان کرد: بیان عملکردها در امید بخشی به آینده موثر است و در بیان عملکرد چهل ساله نظام اسلامی غافل نشویم وبحث ترویج  ارزش‌ها باید تقویت شود ودر اولویت کارگروه‌ها قرار بگیرد.

خجسته پور تصریح کرد: هر جایی که لازم باشد  علاوه بر کارگروه‌ها، ادارات و دستگاهای دولتی  تمام قد در خدمت بیان اهداف نظام جمهوری اسلامی خواهند بود.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري