تلکس خبرافلاك:لزوم آشنایی نسل جوان با اندیشه و بینش حضرت امام (ره)-برگزاری مراسم سالگرد رحلت امام (ره) درحوزه علمیه"کمالیه"خرم آباد
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳     کد خبر : ۱۸۸۸۴

فرمانده سپاه خرم آباد برلزوم آشنایی نسل جوان با اندیشه و شخصیت جهانی امام خمینی (ره) تأکید کرد و گفت: باید تفکرات و بینش حضرت امام (ره) به عنوان یک الگوی ناب درجهان معرفی شود.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک سرهنگ پاسدارماشااله بازگیر؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد دررابطه با برگزاری مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:با توجه به تقارن سالگرد ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی و روزهای ماه مبارک رمضان، امسال اعزامی به مرقد و حرم مطهر امام (ره) نداشته و مراسم یاد بود معمار کبیر انقلاب در مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار می شود.

وی با اشاره به مصادف شدن سالگرد شب رحلت امام (ره) با شب نوزدهم رمضان به عنوان شب قدر ،اظهار داشت: امسال مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)روز دوشنبه 14 خرداد ، ساعت 10:30صبح با حضور مردم ولایی و هیأت ها و دسته جات مذهبی و عزاداری در حوزه علمیه " کمالیه" خرم آباد برگزار می شود. 

سرهنگ بازگیر برلزوم آشنایی نسل جوان با اندیشه و شخصیت جهانی امام خمینی (ره) تأکید کرد و گفت: باید تفکرات و بینش حضرت امام (ره) به عنوان یک چهره و الگوی جهانی معرفی شود.

فرمانده سپاه خرم آباد تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) ، بیعت مجدد با مقام عظمای ولایت، و هم چنین عطرآگین کردن فضای شهر با یاد و خاطره امام(ره) را از جمله اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد.

وی در پاسخ سوال خبرنگار مبنی بر تهدیدهای مداوم آمریکا در راستای اعمال تحریم های گوناگون علیه ملت عظیم ایران اسلامی گفت: امام(ره) فرمودند: با اراده،فعالیت وپشتکارخود به رفع وابستگی ها قیام کنید،لذا یک کشور تنها با اتکا به ظرفیت های داخلی ونیروهای متخصص خود می تواند از هرگونه وابستگی اقتصادی،اجتماعی ،فرهنگی وهویتی رهایی یابد و خودکفا شود.

سرهنگ بازگیر ادامه داد: دشمن امروز در صدد است تا روحیه و تفکرات ناامیدی،ناتوانی وعدم خود باوری را درافراد جامعه بخصوص نسل جوان تقویت کند بنابراین باید در مورد این حربه و توطئه دشمنان که با هدف وابستگی و از خود بیگانه کردن ملل است هوشیار بود و ایستاد.

فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به دیگر برنامه های شب رحلت امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: شامگاه 14 خرداد ساعت 21:30 دومین سالگرد شهادت "حاج رضا رستمی مقدم" مدافع حرم خرم آبادی در مسجد امام حسن عسگری (ع) واقع در گلدشت شرقی برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد تصریح کرد: نیروی عظیم بسیج مردمی با تمام توان برای برقراری امنیت شب های قدر پای کار آمده و این مشارکت مردمی تنها گوشه ای از ظرفیت هوشمندانه، مقتدرانه و باصلابت بسیجیان ماست و در صورت نیاز این گنجایش نیروها را تا ده ها برابر افزایش می دهیم.

سرهنگ بازگیر گفت: با اتکا به خداوند ،هوشیاری ، تلاش و اهتمام لحظه ای و ساعتی نیروهای بسیج و سپاه، بستر امنیت در تمامی نقاط شهربه صورت مقتدرانه و عزتمندانه برای مردم فراهم است.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري