تلکس خبرافلاك:ایجاد قرارگاه تخصصی مبارزه با مواد مخدر در سپاه لرستان
دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹     کد خبر : ۱۸۸۸۶

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:یک قرارگاه تخصصی در سپاه لرستان برای مبارزه با مواد مخدر ایجاد شده‌ است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک علی‌حسین پازدار شامگاه یکشنبه در شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان بیان کرد:سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  لرستان اقدامات وسیعی در حوزه مبارزه با مواد مخدر طی چند سال گذشته در استان انجام داده است.

وی افزود:یک قرارگاه تخصصی در سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  لرستان جهت شناسایی، امحا و مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر شکل گرفته و تا به امروز کارنامه‌ای افتخار آفرین در این حوزه برای خود کسب کرده‌است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار کرد:برای مبارزه با مواد مخدر باید از ظرفیت صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و جرائد استفاده کرده و باید به مردم در این زمینه اطلاعات کافی را بدهیم.

پازدار گفت:در هفته مبارزه با مواد مخدر باید با استفاده از ظرفیت بالای تریبون ائمه جمعه نهضت سخنرانی را ایجاد کرده تا مردم از مضرات این مواد آگاهی لازم را کسب کنند.

وی بیان کرد:یکی دیگر از راه‌های مبارزه با این پدیده شوم استفاده از ظرفیت بالای فرهنگی و اجتماعی سازمان‌های آموزشی استان بوده که می‌توانند برنامه‌هایی برای آگاه‌سازی نسل جوان در این حوزه برگزار کنند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري