تلکس خبرافلاك:فلسطین؛مادر صبر و مقاومت
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷     کد خبر : ۱۸۸۹۸

مردم مظلوم فلسطین، مادر صبر و مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم هایی از طرف اشغالگران صهیونیست و رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکاست.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک ضمن تقدیر از حضور پرشور و آگاهانه مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس این حضور نماد دیگری از استواری ملت ایران بر ارزش های انقلاب اسلامی و پاسخ صبر و مقاومت مردم مظلوم فلسطین است.

مردم مظلوم فلسطین، مادر صبر و مقاومت و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم هایی از طرف اشغالگران صهیونیست و رژیم کودک کش اسرائیل و آمریکاست.

انتقال سفارت دولت مستکبر آمریکا از تل آوویو به قدس شریف گرچه با سکوت و همراهی برخی عناصرخود فروخته در منطقه همراه بود اما موج جدیدی از خشم مسلمانان و ایستادگی آنان در برابر هرگونه تجاوز و زورگویی را در پی داشت؛

به گونه ای که فریاد خشم و انزجار مسلمانان جهان در روز قدس امسال بیش از هر زمان دیگری پایه های سست این بنای عنکبوتی را به لرزه درآورد و بی شک موجب هراس و وحشت دشمنان کشورهای اسلامی و تقویت روحیه مظلومان عالم شد.

 بنابراین این حضور حماسی که اقیانوس عظیم حمایت از قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین را متجلی ساخت بر جهانیان ثابت کرد که ملت های مسلمان ریشه های فاسد صهیونیست را خواهد خشکاند و اجازه نخواهد داد فریاد مظلومانه ملت فلسطین با گذشت70 سال از زورگویی استکبار جهانی به ویژه ظلم وستم اسراییل غاصب در گلوخفه گردد و علاوه بر پاسخ به صبر و استقامت مادرگونه مردم مظلوم فلسطین لبیک به میراث جاودانه امام خمینی(ره) و لبیک به مقام معظم رهبری(مدظله العالی)بود که در اخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نمایش گذاشتند.

 علی رغم تمام مشکلات اقتصادی و بیکاری، جوانان پای کار آمدند تا به آمریکا و اسرائیل نشان دهند که ما پای تمام آرمانهایمان و عهدی که با امام و شهدا بسته ایم هستیم.

انتهای پیام/

زهرا یاریبرگشت به تلكس خبري