تلکس خبرافلاك:انقلاب، به شرط «صبر» و «تقوا» ریشه‌دار و آینده‌دار است
شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶     کد خبر : ۱۸۹۷۰

رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفتند: انقلاب، به شرط «صبر» و «تقوا» ریشه‌دار و آینده‌دار است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک ضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) در جمع دانش آموختگان این دانشگاه اظهار داشتند: انقلاب، به شرط «صبر» و «تقوا» ریشه‌دار و آینده‌دار است.   

ایشان افزودند: «صبر» و «تقوا» موجب می‌شود دشمنان عنود با همه‌ی کیدی که آماده کرده‌اند، در برابر شما هیچ غلطی نتوانند بکنند.

 

رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند: این برای همه‌ی ملت است به‌خصوص برای مسئولان و مدیران جامعه‌ی اسلامی. صبر یعنی در میدان باقی ماندن، از میدان بیرون نرفتن؛ یعنی چشم به هدف‌های دور دوختن.

 

ایشان تاکید کردند: اگر شما ایستادید، نسل‌های آینده به قله دست خواهند یافت؛ آن‌ها به قله می‌رسند اما ایستادگی و افتخار مال شماست. انقلاب، ریشه‌دار و آینده‌دار است به شرط «صبر» و «تقوا».

 

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: اگر آن صبر و این تقوا را شما جوانان عزیز و مسئولان نظام و آحاد مردم به کار ببندند، دشمن هیچ آزاری نمی‌تواند به شما برساند.

 

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اقتدار از دل ملت می‌جوشد، فرمودند: معنی اقتدار ملی این نیست که پول‌های کشور را به کشوری دیگر بدهید و اسلحه بخرید؛ این حماقت است. اقتدار ملی این نیست که کشوری از آن سر دنیا بیاید و برای حمایت از کشوری پایگاه بزند و خون ملتی را بمکد تا اقتدار خاندانی را حفظ کند. این اقتدار نیست، این ذلت است.    ایشان تاکید کردند: بزرگ‌ترین دلیل برای اقتدار ملت ایران این است که ملت ایران پیش رفت و آمریکا نتوانست هیچ غلطی بکند.    حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفتند: اگر ملت، مقتدر و قوی نبود یک‌دهم این تلاش دشمن کافی بود تا این نظام محبوب را از ملت بگیرد.

 

ادامه دارد ...

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری


برگشت به تلكس خبري