تلکس خبرافلاك:امیری:وحیدهای بسیاری از پرسپولیس رفتند اما خللی در تیم ایجاد نشد
چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳     کد خبر : ۱۸۹۸۴

عضو تیم ملی فوتبال ایران با تأکید بر اینکه بهترین دوران فوتبالی من در پرسپولیس بوده است، گفت: وحیدهای بسیاری به پرسپولیس آمدند و رفتند اما خللی در موفقیت تیم ایجاد نشد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک وحید امیری ظهر امروز سه شنبه در مراسم تجلیلی که از سوی استانداری لرستان تدارک دیده شده بود، با اشاره به اینکه دوست نداشتم اینجا که محیطی برای تیم ملی تدارک دیده شده در مورد مسائل باشگاهی صحبت کنم، اظهار داشت: هرکسی آرزو دارد پیراهن تیم پرسپولیس را بپوشد.

وی با بیان اینکه هر وقت که پیراهن پرسپولیس را می پوشیدم به خاطر تک تک هواداران این تیم بزرگ تلاش می کردم، تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد، به هر شهری که می رفتیم هوادارانی از کودک و جوان و پیرمرد به استقبال تیم پرسپولیس می آمدند و تیم را دوست دارند.

عضو تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه افتخار کردم که پیراهن پرسپولیس را پوشیده ام و بهترین دوران فوتبالی من در این تیم بوده است، افزود: امیدوارم بهترین اتفاق ها رقم بخورد، وحید های بسیاری به پرسپولیس آمدند و رفتند و هیچ خللی در موفقیت های این تیم ایجاد نشده است.

امیری با اشاره به اینکه اگر هم اتفاقی بیافتد دوست دارم به گونه ای باشد که مردم استقبال کنند نه اینکه ناراحت شوند، دنبال خوشحالی مردم هستم، ادامه داد: اما به هر روی هنوز تصمیمی در رابطه با ماندن در پرسپولیس نگرفته ام.

وی با بیان اینکه علیرضا بیرانوند هم با عملکرد خوبی که در جام جهانی داشت، پرچم ایران را بالا برده است، تصریح کرد: علیرضا نیز پیشنهادهایی از ایتالیا، انگلیس و اسپانیا دارد.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري