تلکس خبرافلاك:نشست هم اندیشی با محوریت عفاف و حجاب برگزار شد
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶     کد خبر : ۱۸۹۹۴

نشست هم اندیشی عفاف و حجاب با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در دفتر فرماندهی سپاه خرم آباد برگزار شد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک پیش از ظهر امروز نشست هم اندیشی با محوریت عفاف و حجاب  و با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در دفتر فرماندهی سپاه خرم آباد برگزار شد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد در این نشست با اشاره به اهمیت حجاب مادران و زنان ایرانی گفت:دشمنان اقرار کرده اند که حجاب بانوان ایرانی موجب عدم نفوذ فساد در میان آن ها می شود لذا برای پوشش مادران به عنوان پایه و اساس خانواده برنامه ریزی کرده اند.

سرهنگ بازگیر بیان کرد: اگر به حجاب،حیا و عفت زن کوچکترین خدشه ای وارد شود آنگاه آن زن نمی تواند پشتوانه ی تربیتی مناسبی برای فرزندان یک خانواده به عنوان افراد و نسل یک جامعه باشد.

وی با ابراز این که نقش مهم زنان در خانواده و جامعه بر کسی پوشیده نیست گفت:اهمیت نقش بانوان یک اجتماع،لزوم توجه حداکثری،ویژه و همه جانبه به جایگاه آنان را می طلبد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با اظهار این که امنیت درون مایه حجاب است بیان کرد: بسیاری از بانوانِ بعضاً بد حجاب نسبت به مضرات بی حجابی و بدحجابی مطلع نیستند که اگر آگاه شوند در نوع پوشش خود تجدید نظر خواهند کرد.

وی هفته و روز عفاف و حجاب را بهترین فرصت برای معرفی و تبیین نقش بانوی محجبه ایرانی اسلامی عنوان کرد و گفت: باید برنامه هایی تحت عناوین کارگاه های آموزشی،برپایی غرفه ها و نمایشگاه های حجاب،اردوهای فرهنگی –ورزشی،توزیع بروشور با محوریت حجاب و پوشش اسلامی ایرانی در این هفته نمود بیش تری داشته باشد.

سرهنگ بازگیر اظهار داشت: برنامه های متنوع فرهنگی در زمینه عفاف و حجاب باید در طول سال ادامه یابد و مختص یک روزو یک هفته نباشد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد گفت: زن ایرانی با حضوری محجبه دراجتماع و انجام فعالیت های گوناگون ملی و بین المللی معرف و الگوی زن مسلمان در جهان هست.

وی ادامه داد:لذا باید بانوان محجبه ،نخبه و موفق از زمان انقلاب تاکنون به عنوان الگوی هایی برتر به دختران نوجوان و جوان ما معرفی شوند.

فرمانده سپاه خرم آباد تأکید کرد:معرفی حجاب ایرانی اسلامی نیازمند همکاری،هماهنگی،انسجام و هم افزایی فکری و عملی همه دستگاه ها و نهادهای انقلابی اسلامی است.

وی در پایان از حضور نمایندگان ادارات متنوع شهرستان خرم آباد من جمله تبلیغات اسلامی ،شورای اسلامی ،آموزش و پرورش ،نیروی انتظامی ،فرمانداری ،بنیاد شهید و تعدادی از جوانان بسیجی در نشست هم اندیشی امروز تقدیرو تشکر کرد.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري