تلکس خبرافلاك:مدیرکل جدید اطلاعات استان لرستان منصوب شد‌
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲     کد خبر : ۱۸۹۹۷

مدیرکل جدید اطلاعات استان لرستان امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی منصوب شد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان مدیرکل جدید اطلاعات استان لرستان امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی و جمعی از مسئولان استان منصوب شد.

سیدموسی خادمی استاندار لرستان در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل اطلاعات استان اظهارداشت: سیاست اصلی ما در استان باید حفظ وحدت و انسجام باشد برای همین با هم بودن را انتخاب کرده‌ایم.

وی به تشکیل شورای دانا در استان اشاره کرد و افزود: این شورا متشکل از استاندار، مجمع نمایندگان، ائمه جماعت و دادگستری استان است چراکه این افراد در تصمیم‌گیری‌ها تاثیر دارند و باید تلاش کنیم وحدت بین آنها افزایش یابد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه لرستان از عدم توازن منطقه‌ای رنج می‌برد، عنوان کرد: اگر شرایط اقتصادی تغییر کند مناطقی مانند لرستان بیشترین آسیب را دیده و مشکلات حادتری به آنها تحمیل خواهد شد برای همین دولت باید توجه بیشتری به این مناطق داشته باشد.

وی به ارزیابی‌های اقتصاد مقاومتی در کشور پرداخت و با بیان اینکه لرستان جزو استان‌های با عملکرد عالی در این رابطه است،  گفت: هم‌اکنون لرستان جزو 10 استان برتر در زمینه ارزیابی اقتصاد مقاومتی است اما چون در رنکینگ از استان‌های پایین جدول محسوب می‌شود باید با سرعت بیشتری پیش رود چراکه با حرکت معمولی امکان ندارد جایگاه آن تغییر یابد.

خادمی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم که در سال 97 جایگاه بهتری را داشته باشیم، گفت: حضور مدیران کل در شهرستان‌ها کم است که  براساس آمارهای ارائه شده برخی فوق‌العاده پایین هستند. این حضور به طور حتم می‌تواند بخشی از مشکلات را حل کند برای همین برنامه داریم که از هفته‌های آینده شورای برنامه‌ریزی را به بخش‌ها ببریم تا در آنجا تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شود.

وی ضمن تقدیر از عملکرد مدیرکل سابق اطلاعات استان خاطرنشان کرد: وی در بخش‌های امنیتی و سایر موضوعات کمک‌های خوبی به مجموعه مدیریتی استان کرده و امیدواریم در هر جا که هستند موفق باشند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري