تلکس خبرافلاك:فرمانده سپاه لرستان از وحید امیری تجلیل کرد
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۴     کد خبر : ۱۹۰۰۰

فرمانده سپاه لرستان ضمن حضور در منزل پدری وحید امیری؛بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از بازی حرفه ای وهنرمندانه وی تقدیر و تشکر کرد.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک عصر امروز فرمانده سپاه استان به همراه  جمعی از کارکنان این مجموعه ضمن حضور در منزل پدری وحید امیری؛بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از بازی حرفه ای و هنرمندانه وی تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان این که کشور ایران،کشور امام زمان(عج) است و ان شاالله انقلاب حضرت به این انقلاب و جمهوری اسلامی برمی گردد گفت:به خواست و اراده پروردگارکشور ما از همه لحاظ  چه از نظر جغرافیایی ، معادن ،دین و مذهب و ... نسبت به دیگر کشورها در جایگاه بالاتری قرار دارد به طوری که می توان گفت ایران مرکز ثقل جهان است.

سردارکشکولی اظهار داشت: جوانان ما چه در زمان جنگ و چه بعد از آن و در زمینه های متفاوت علمی ،پژوهشی سرآمد بودند و امروز شاهد موفقیت آن ها در رشته های ورزشی متفاوت هستیم.

 وی تأکید کرد:بازی های فوتبال جام جهانی یک رقابت سخت سیاسی است چراکه بازیکنان یک ملل با ارائه و نمایش یک بازی مقتدرانه نشان دهنده برخورداری افراد تیم از یک جامعه قوی است.

کشکولی خطاب به وحید امیری با اشاره به این که قهرمان ماندن از قهرمان شدن سخت تر است گفت:شما و دیگر فوتبالیست ها که مقتدرانه و غیرتمندانه بازی کردید مایه مباهات ما و کشور هستید و ما به شما به عنوان قهرمانان ملی افتخار می کنیم.

فرمانده سپاه لرستان در این خصوص گفت:شما باید با رفتار و عمل خود این پهلوانی ،جوانمردی و افتخار ملی و جهانی را حفظ کنید.

وحید امیری در این دیدار گفت:افتخار می کنم فرزند لرستان هستم ،ما تمام تلاشمان کسب افتخار برای ایران اسلامی بود.

امیری با بیان این که تیم ملی در شرایط نابرابری مقابل دیگر کشورها پا به عرصه رقابت های جام جهانی گذاشت تصریح کرد:علی رغم تمام مشکلات توانستیم مقابل ابرقدرت های فوتبال بازی های خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد:بچه ها از دل و جان برای موفقیت و شادی کردن دل مردم ایران تلاش کردند.

پدر امیری در گفت و گوی صمیمانه با فرمانده سپاه لرستان گفت:اگر تلاش شبانه روز رزمندگان سپاه انقلاب اسلامی در کشور ما نبود وامنیتی در کشور ما وجود نداشت آن گاه امروز فرزندان ما نمی توانستند این چنین راحت  در میادین بین المللی همچون جام جهانی حضور پیدا کنند.

در پایان این دیدار سردار کشکولی ضمن اهدا سفر مشهد با تمام امکانات رفاهی به امیری و خانواده اش ،با انداختن چفیه به گردن این بازیکن و دادن کارت بسیجی از زحمات وی تقدیر کرد.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري