تلکس خبرافلاك:تولید ۱۵ قلم ظروف آشپزخانه در واحد تولیدی کارآفرین لرستانی/ ۱۷۰ نفر اشتغالزایی مستقیم با تولید کالای ایرانی + تصاویر
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸     کد خبر : ۱۹۰۰۵

این کارخانه با تولید ظروف آشپزخانه اشتغالزایی برای ۱۷۰ جوان جویای کار در استان لرستان ایجاد کرده است.


 به گزارش خبرافلاك

به گزارش خبرافلاک 

کارآفرین موفق لرستانی، که فعالیت خود را حدود ۲۰ سال بیش به سوی بازار کار آغاز کرد.

یارمحمدی، مدیر عامل شرکت در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ گفت: از سال ۷۴ شروع به تولید کردیم، قبل از این که شروع به تولید کنیم همین اجناس را در بازار به صورت عمده پخش می‌کردیم و کلا اجناس لوازم خانگی را وارد بازار فروش می‌کردیم، بعد از آن با توجه به نیازی که در بازار احساس کردیم، به این فکر افتادیم که تنها مسئول پخش این اجناس لوازم خانگی نباشیم و با یاری و مدد خداوند خودمان شروع به تولید کردیم.

آقای یارمحمدی و همکارانش با تلاش و پشتکار، تولیدات این واحد تولیدی را به صورت چشمگیری افزایش دهند.

یارمحمدی در این باره گفت: ما در ابتدای کار تولیدمان با ۱۵ قلم جنس شروع کردیم، در حال حاضر به کمک پرنسل شرکت تونستیم این رقم را تا تولید ۸۰ قلم جنس افزایش دهیم و تمام این تولیدات با کیفیت و به روز هستند.

یکی از کارکنان این شرکت گفت: انواع این تابه‌هایی که مشاهده می‌کنید، ما اینجا با کیفیت عالی تولید می‌کنیم. اینجا شیرجوش، تابه فرمایه و تابه چهارگوش با انواع درب‌های پیرکس و شیشه‌ای تولید می‌کنیم که همه این تولیدات دارای پوشش گرانیتی با دو سال ضمانت هستند.

صادرات محصولات این شرکت به کشور‌های همسایه

محصولات تولیدی این واحد صنعتی نمونه امروز علاوه بر آشپزخانه‌های داخل به خارج کشور هم راه پیدا کرده اند.

این کارآفرین گفت: صادرات تولیدات ما به کشور‌های افغانستان، ارمنستان است و ما در آینده بازار هدف مان را کشور عراق هم قرار داده ایم.

وی افزود: ما افتخار این را داریم که ۶ سال پی در پی به عنوان واحد نمونه صادرات استان لرستان معرفی شده ایم و همچین توانسته ایم به عنوان کارآفرین برتر استان هم شناخته شویم و برای جشنواره خوازمی هم معرفی شده ایم.

امرایی مسئول کنترل کیفی شرکت گفت: یکی از تست‌هایی که براساس استاندارد ۳۴۰۷ مدنظر ماست و در این شرکت انجام میدهیم، تست مقاومت دستگیره است.

وی افزود: آزمایش‌های دیگری که ما در این شرکت بر روی تولیدات انجام می‌دهیم، آزمایش نچسب بودن این قابله ما است.

مسئول کنترل کیفی شرکت در ادامه گفت: بر اساس این استاندارد‌ها محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی هستند و قابلیت رقابت با محصولات خارجی که بازار را پر کرده اند را خواهد داشت و حتی می‌توان گفت: از محصولات خارجی دوام و کیفیت بالاتری دارند.

این کارآفرین برتر لرستانی، زمینه اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان استان را هم فراهم کند.

یارمحمدی در مورد اشتغالزایی در این واحد صنعتی گفت: با توجه به دفاتر فروشی که در سراسر کشور داریم حدود ۱۷۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

یکی از افرادی که در این شرکت مسئول کار با دستگاه پرس کاری بود گفت: ۱۰ سال است که در این شرکت مشغول به فعالیت هستم و از کار خود راضی ام.

یکی دیگر از کارکنان این شرکت گفت: شکر خدا دو ساله که به این شرکت اومدم و کار می‌کنم و از این که می‌تونم هزینه‌های خانواده ام را تامین کنم خیلی خوشحالم.

 

فراموش نکنیم که حیات این واحد‌های صنعتی و اشتغال جوانان این مرز و بوم، به حمایت ما نیاز دارد.

یکی از این کارکنان شرکت گفت: از مردم درخواست داریم که با خرید کالای ایرانی از ما کاگران ایرانی حمایت کنند.

یارمحمدی درباره نیاز به حمایت این شرکت گفت: مردم و مسئولین ما را حمایت کنند و با دید مثبت تری به تولیدات ایرانی نگاه کنند، چون یک تولید کننده تمام وقت و زندگی اش را می‌گذارد تا برای جوانان مملکتش شغل ایجاد کند.

مصرف کالای خارجی، یعنی بیکاری جوانان ایرانی، با خرید کالای ایرانی، از اقتصاد ملی حمایت کنیم.

انتهای پیام/دبرگشت به تلكس خبري